Найгарячіша фанатка «Динамо» стала Співачкою року в Україні і хоче «Попу, як у Кім» – спекотні фото

Динамо Київ 7 Грудня, 17:27
1 грудня в Палаці Спорту у Києві відбулася головна музична премія України «M1 Music Awards».

Неймовірна Настя Каменських стала переможцем одразу у двох номінаціях – «Співачка року» та «Кліп року».

Про свою любов до футболу і київського Динамо:

«Я, як дівчина, дивлюся на футбол зовсім іншими очима. Мені нецікаво дивитися саму гру. Більше захоплює «хвиля» у виконанні вболівальників.

Ловлю кайф від атмосфери на стадіоні. А ще, футболісти – найкрасивіші спортсмени. Я знайома з багатьма світовими футболістами, і наші динамівці їм анітрохи не поступаються!

Я хочу, щоб школа Динамо виховувала багато маленьких футболістів, наших зірочок, які в майбутньому грали б за команду і приносили їй найбільші перемоги!», – розповіла Настя офіційному сайту Динамо.

Футбол 24 зібрав для вас найефектніші фото української поп-діви.