Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в розмові з XSPORT коротко, але дуже лаконічно і чітко висловив свою думку з приводу підпалу донецької арени «Дружба»:
«Я буду дуже лаконічним: підпал будь-якої спортивної арени - це варварство. Ми будуємо стадіони на багато років, ми робимо це для фанатів, для дітей, для спортсменів, але перш за все, підкреслюю, для людей! Стадіони - це храми спорту! Підпалювати їх просто антилюдяно».
Відео самої пожежі і її наслідки: