«Якщо рішення на нашу користь, то за, якщо не на нашу, то проти. Але якщо чесно, то я, напевно, проти VAR. Ось ми забили в кінці «Ворсклі», і якби показали «поза грою», то було б таке спустошення... Думаю, що краще без VAR», – сказав Буяльський у програмі «Профутбол».
Буяльський: «Я думаю, що краще без VAR»
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився думками щодо впровадження системи VAR на матчах УПЛ.