«Динамо» звернулось до вболівальників

Динамо Київ 16 Березня, 14:03 4902
«Динамо» звернулось до вболівальників | 19-27
Дорогі друзі!

Останніми днями гра у футбол, любов до якої нас усіх об’єднує, відійшла на другий план. На першому – здоров’я та безпека людей перед загрозою, яка постала перед усім світом. Нам боляче бачити матчі без глядачів, нам боляче спостерігати, як скасовують футбольні матчі та зупиняють турніри. Але безпека людей – понад усе!

У цих умовах футбольний клуб «Динамо» (Київ) закликає своїх уболівальників бути відповідальними громадянами. Численні обмеження на державному та місцевому рівні є вимушеними заходами, покликаними допомогти зупинити розповсюдженню вірусу COVID-19.

Проявіть відповідальність, розуміння та турботу один про одного. Не виходьте з дому без нагальної потреби, дотримуйтесь правил гігієни та виконуйте рекомендації компетентних організацій!

Бережіть себе!