- Я був там, але тепер повернувся. Незабаром побачимося на полі, - написав Вербич.
Варто відзначити, що до гри Беньямін зможе приступити через кілька тижнів.
- Я був там, але тепер повернувся. Незабаром побачимося на полі, - написав Вербич.
Варто відзначити, що до гри Беньямін зможе приступити через кілька тижнів.