Захисник «Динамо» Денис Попов повернувся до загальної групи після ушкодження.
Про це повідомляє пресслужба київського клубу.
«Настрій хороший, тренуюся, слава Богу, без обмежень. Тому все добре», - розповів Попов.
Захисник «Динамо» Денис Попов повернувся до загальної групи після ушкодження.
Про це повідомляє пресслужба київського клубу.
«Настрій хороший, тренуюся, слава Богу, без обмежень. Тому все добре», - розповів Попов.