«Три тижні ми пліч-о-пліч готувалися до відновлення чемпіонату. Від зборів залишилися найпозитивніші емоції. «Олімпік» повернувся в Україну, щоб перемагати. Ми дуже мотивовані. Упевнений, веснянучастину турніру ми пройдемо більш рівно і зможемо фінішувати там, де хочуть бачити нас вболівальники».
Беніто: «Олімпік» повернувся в Україну, щоб перемагати»
Фото: olimpik.com.ua Півзахисник «Олімпіка» Беніто прокоментував завершення зборів.