- Ми не зможемо дограти чемпіонат – це сто відсотків. Вважаю, що треба залишити все, що є зараз. Неправильним визнаватиме результати сезону за підсумками першого кола. Скільки зіграли на сьогоднішній день, від цього потрібно відштовхуватися.
Після операції вже минуло більше місяця, тому зараз такий період, коли я можу повністю тренуватись, бігати, виконувати повний обсяг роботи, — сказав Довбик.
Артем Довбик: «Ми вже точно не дограємо сезон»
Гравець збірної України та Дніпра-1 Артем Довбик в ексклюзивному коментарі для Футбол NEWS розповів, чи зможуть команди дограти сезон УПЛ та як відбувається його відновлення після операції.