– Ну перейшов і перейшов. Він вихованець «Динамо», але хоче прогресувати далі. Я дуже спокійно це сприйняв. Це така справа… Не можна зрозуміти, хто буде грати краще.
Ігор Суркіс: «Михайличенко в «Шахтарі»? Ну перейшов і перейшов»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс в ефірі програми «Циганик LIVE» прокоментував трансфер у «Шахтар» колишнього гравця «біло-синіх» Богдана Михайличенка.