Ігор Суркіс: «Результат говорить сам за себе». ВІДЕО

Динамо Київ 19 Вересня, 09:22 2592
Ігор Суркіс: «Результат говорить сам за себе». ВІДЕО      | 19-27
Президент київського «Динамо» в ефірі 2+2 прокоментував розгромну перемогу киян в стартовому матчі Ліги Європи та висловив співчуття рідним загиблого Андрія Гусіна.

– З вдалим дебютом. Сподобалась гра?

– Я задоволений результатом, а тренерові та футболістам розбиратись, чи все вони виконали на футбольному полі. Результат говорить сам за себе – завоювали три очки. Продовжуємо боротись далі.

– Дебютант-Бурда є підтвердженням правильності вибраного курсу українізації?

– Якщо ми не довірятимемо молодим хлопцям, які спочатку тренуються ДЮСШ а потім переходять в дубль, U-19, другу команду то в нас не буде шансів виростити своїх футболістів. Так він помилявся, нервував, боровся, але після таких ігор в матиме впевненість в матчах ЧУ, бо він вже пограв на серйозному європейському рівні.

Не бачу в цьому нічого страшного. Пам’ятаю, як той же Ващук, Дмитрулін, Косовський, Шевченко, той же Ребров виходили і дивували всю Європу своєю грою. Хлопці повинні виходити і грати. Достатньо сьогодні українців було – це й для збірної добре і для розвитку нашого футболу в цілому. Ми сьогодні знаходимось в такій ситуації. Ви знаєте, що відбувається в країні. Не кожен легіонер до нас поїде, тому потрібно «черпати резерви» з власних джерел.

– Сьогоднішня перемога, напевно, буде присвячена Андрію Гусіну?

– Швидше за все. Думаю, хлопці так і зроблять…

Я хотів би висловити слова глибокої вдячності Андрію за все, що він зробив для київського «Динамо». Світла та вічна йому пам'ять. Висловлюю співчуття рідним та близьким. Це велика трагедія. Ми в п’ятницю будемо його проводжати «в останню путь». Він дуже багато зробив для «Динамо». Коли йдуть такі люди – це величезна трагедія і втрата. В мене немає слів, як таке відбувається… Але це – життя.