«Динамо» взяло перший бал у груповому раунді Ліги Європи, але втратило шанси на вихід у євровесну.
Це дострокове останнє місце і мінус одна команда для України.
«Динамо» взяло перший бал у груповому раунді Ліги Європи, але втратило шанси на вихід у євровесну.
Це дострокове останнє місце і мінус одна команда для України.