Сергій Ребров: «Нічого - будемо сильнішими». ВІДЕО

Динамо Київ 24 Жовтня, 08:13 2979
Сергій Ребров: «Нічого - будемо сильнішими». ВІДЕО     | 19-27
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі Ліги Європи проти данського «Ольборга».

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров у ефірі програми «Про Лігу Європи» прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі Ліги Європи проти данського «Ольборга».

- Є такі матчі, коли потрібно терпіти, а не тільки отримувати задоволення від , а грати в обороні. На жаль, сьогодні цього не було, вся команда зіграла в обороні огидно. Ми обов'язково подивимося цю гру. У нас попереду ще три гри, дві з них вдома, тому ми ще нічого не втратили. Я впевнений, що ця гра навпаки нам допоможе. Звичайно, прикро програвати, мені прикро, хлопці всі сидять розстроєні. Але нічого - будемо сильнішими, я впевнений, що з цієї гри уся команда отримала урок.

- Були епізоди, коли Данило Сілва часто відпрацьовував за Віду. До хорвата є притензії?

- Повторюсь, що уся команда погано зіграла в обороні і я не збираюся зараз говорити, хто як зіграв. Подивимося матч - будемо робити висновки.

- Прокоментуйте взаємодію півзахисту та нападу «Динамо», адже здалося, що команда просто не могла віддати м'яч на Кравця...

- Чому не могла? Напевно, «Ольборгу» теж треба віддати належне - це хороша команда, організована, яка знає, як оборонятися і як контратакувати. І це вони сьогодні продемонстрували. А у Артема були моменти, не думаю, що команда на нього не грала.

- Які зміни в грі ви хотіли бачити після перерви, коли вже команда програвала з рахунком 0:2?

- Хотіли грати так само, як і в першому таймі. Ми ж створювали моменти, хоч їх і було недостатньо. Напевно, хлопцям потрібно було додати в бажанні, в концентрації і терпіти, терпіти, чекати моменти, які будуть. Але, на жаль, «Ольборг» знову вдало зіграв на контратаках і, на жаль, створював свої моменти.

- Яке зміни у гру мав внести Велозу, коли ви випускали його замість Рибалки?

- Мігель більш креативний гравець, він міг віддати хорошу передачу, а не тільки зіграти у відборі. Але, на жаль, цього не вийшло у другому таймі.