«Я б не зміг сидіти тут, якби ми витратили стільки ж грошей, скільки «Челсі» витратив за останні два трансферні вікна, – ви б мене вбили. Ви вб'єте мене, це точно. На нас була б спрямована настільки пильна увага, яку ви уявити собі не можете.
Кажуть, «Манчестер Сіті» і Пеп Гвардіола тільки й купують гравців, – я не знав, що в мене в кишені так багато грошей, щоб купити всіх гравців, які в мене є».
Пеп Гвардіола: «Якби ми витрачали як «Челсі», мене б убили»
Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував гігантські витрати «Челсі» у три останні трансферні вікна: