- Дуже компактно сьогодні зіграло «Динамо». Багато на оборону грали і ви, і Ярмоленко повертались у захист. Така була настанова?
- Ми команда і кожен повинен відпрацьовувати за того хлопця і у тій зоні, де він не може, куди він не встигає. Така настанова у нас кожну гру і головні ігри ми грали завжди компактно, намагались відбирати м’яч. Сьогодні показали, що ми, як команда, гарно виглядаємо. Кожен може відпрацювати за іншого.
- Було дуже багато моментів, які вам не вдалось реалізувати. Не фарт, не ваш день?
- За це я хотів би вибачитись перед партнерами, адже команда працювала дуже багато, створювались моменти, які я не реалізував. Напевно, все ж атаки, через мої помилки, над якими треба працювати ще більше. В майбутньому буду їх виправляти, тому що старання хлопців треба втілювати в голи.
- Після заміни вас підтримували і тренери, і партнери. Що казали?
- Нічого особливого. Я сам розумію, що мені треба було сьогодні забити, багато моментів, якісь помилки. Якщо команда працює, треба завершувати їх старання голами.
