«Другий тайм київське «Динамо» провело краще. Побачив більше таку агресію, більше вертикального футболу. Команда великими силами йшли вперед, почала створювати моменти, такі підходи були, удари з дальньої дистанції, тому вже вони вже хотіли цей забити гол.
Вірт перелічив позитивні моменти у грі «Динамо» проти «Руху»
Український тренер Юрій Вірт оцінив перемогу «Динамо» над «Рухом» з рахунком 1:0.