Відсутність нових гравців (особливо іноземців) є прямим наслідком підходу Ігоря Костюка. Тренер виявляє надзвичайну обережність у роботі на ринку та особисто боїться припуститися помилки, приймаючи остаточне рішення щодо того чи іншого футболіста. Саме через його сумніви «Динамо» не підписало новачків у зимове вікно, – розповів Вацко у себе в телеграм-каналі.
Вацко - про причину відсутності трансферів у «Динамо»
Журналіст, коментатор та блогер Віктор Вацко поділився власною інформацією щодо трансферної політики «Динамо» Київ.