«Ми переписали історію чернігівського футболу: жодна чернігівська команда ніколи не доходила до півфіналу.
Ну і залишилася моя маленька дитяча мрія зіграти з «Динамо». І ми вже дуже близькі до цього. Дякую вам.
Звичайно, преміальні будуть більше, ніж ми казали – трохи більше, але це того варте. Дякую вам за цю емоцію, за те, що ви подарували Чернігову та нашим уболівальникам», – сказав Синиця.
Президент «Чернігова» Синиця: «Залишилася моя маленька дитяча мрія – зіграти з «Динамо»
Президент «Чернігова» Юрій Синиця звернувся до команди після перемоги у 1/4 фіналу Кубка України над «Фенікс-Маріуполем» (0:0, пен. 5:4).