«Сиділи з пацанами всі разом, розмовляли про цю гру. Зараз нормальна атмосфера в команді, але на жаль у перші два дні після поразки від Швеції було прикро, тому що всі знають, який був результат.
Всі знають, що писали люди і що всі говорили про нас. Звичайно, було неприємно, але ми намагалися про це забути і готуватися до наступної гри», - запевнив Пономаренко.
Матвій Пономаренко: «Всі знають, що писали люди і що всі говорили про нас. Звичайно, було неприємно»
Нападник «Динамо» Матвій Пономаренко розповів про своє перебування у збірній України.