Микола Шапаренко — Луческу: «Дякую за все, що зробили для мене»

Динамо Київ 8 Квітня, 13:48 173
Микола Шапаренко — Луческу: «Дякую за все, що зробили для мене» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко відреагував на смерть колишнього головного тренера «біло-синіх» Мірчі Луческу.
«Містере, дякую за все, що зробили для мене. Назавжди в моєму серці», — написав Шапаренко на своїй сторінці в мережі Instagram.