Віктор Вацко: «Я зараз дуже спокійно дивлюся на «Динамо». У них в цьому сезоні залишилося два ключові матчі»

Динамо Київ 17 Квітня, 10:02 135
Віктор Вацко: «Я зараз дуже спокійно дивлюся на «Динамо». У них в цьому сезоні залишилося два ключові матчі» | 19-27
Журналіст Віктор Вацко каже, що найголовніше для «Динамо» - завоювати Кубок України.

«Я вам чесно скажу, зараз я дуже спокійно дивлюсь на «Динамо» Київ. Дуже спокійно. Я розумію, що в цьому сезоні у них по факту два ключові матчі. От дійсно важливі, вирішальні ключові матчі.

Це півфінал Кубка України і фінал Кубка України, тому що саме в цих двох матчах насамперед і буде вирішуватися доля єврокубкового місця для київського «Динамо», - заявив Вацко на власному ютуб-каналі.