Форвард київського "Динамо" Дьйомерсі Мбокані отримає як мінімум двоматчеву дискваліфікацію за слова, сказані на адресу головного арбітра матчу з "Туном" француза Клемана Турпена. Таку думку висловив колишній арбітр ФІФА Олег Орєхов.
За його словами ситуація є досить непростою, як може здатися на перший погляд.
"Суддя виявився абсолютно правий. На початку він наче і не збирався карати Мбокані за фол. Потім, в якості профілактичного заходу за демонстрацію незгоди, все ж пред'явив футболісту "гірчичник".
Після цього він пішов від контакту з Мбокані. Той, у свою чергу, перейшов до висловлення образ. І вже за це отримує другу картку, яка є червоною, і що важливо - прямою. Результатом буде дискваліфікація Мбокані як мінімум на 2 матчі", - вважає Орєхов.
Нагадаємо, що Мбокані отримав червону картку на 17-й хвилині. Коли конголезець йшов з поля, його обматюкав Олег Блохін.
Але, провівши майже весь матч вдесятьох, кияни перемогли з рахунком 2:0.