Президент ФФУ заявив, що за них відповідав перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.
- Займалась людина м'ячами. Дійшло до того, що пора ці м'ячі видавати. Провели експертизу. І коли мені принесли папір з проханням завізувати, я сказав, що цього робити не буду. Займався - будь ласка, візуй і роздавай.
Я цією справою не займався і нічого не пропонував. У цій справі я не брав участі. А ось людина, що брала участь, нехай і відповідає за всією суворістю, - наводить слова Анатолій Дмитровича телеканал «Футбол 1».