Богданов заманить уболівальників, а Гармаш проведе ліцензування

Динамо Київ 11 Квітня, 15:57 1519
Богданов заманить уболівальників, а Гармаш проведе ліцензування      | 19-27
Як стало відомо Матчдей, півзахисник харківського «Металіста» Андрій Богданов і хавбек київського «Динамо» Денис Гармаш тепер магістри.

Днями футболісти захистили дипломи на кафедрі менеджменту та економіки Національного університету фізичного виховання і спорту в Києві.

Андрій Богданов представив дипломний проект на тему «Маркетинг футбольних клубів як засіб залучення глядачів».

«Два місяці старанно працював над дипломом, вдалося дізнатися дуже багато нового у футболі, - каже новоспечений магістр Богданов. - Адже футбол це не тільки гра на полі, а й робота з уболівальниками. Писав про те, як зробити так, щоб стадіон був заповнений, як рекламувати футбол, працювати з пресою».

При написанні диплома Андрія консультував його батько. Євген Іванович Богданов - старший науковий співробітник Інституту металофізики Національної Академії наук України, зараз він працює над докторською дисертацією.

До речі, гравець «Металіста» не виключає, що буде підвищувати свій освітній рівень. «Вже говорили з батьком про те, щоб продовжити вчитися», - розповів Андрій.

Тема диплому Дениса Гармаша - «Ліцензування в професійному футболі». Тепер півзахисник «Динамо» може багато чого розповісти про ліцензування клубів української Прем'єр -ліги. Про перший дивізіон, зізнається, говорити не готовий.

«Скажу чесно, напередодні захисту дуже переживав, - повідомив Гармаш. - Тиждень активно готувався, адже потрібно було за сім хвилин зробити доповідь перед аудиторією з 30 фахівців».

За словами динамівця, у нього є кілька місяців для того, щоб вирішити, чи йти в аспірантуру.

Сьогодні гравці повинні були прийти на вручення дипломів. Але поки вони зайняті в командах, адже на вихідних і «Металіст», і «Динамо» проведуть важливі поєдинки в чемпіонаті України.