Роман Бебех: «Матч «Динамо» - «Шахтар» може відкинути когось з гонки за золото»

Динамо Київ 12 Квітня, 07:40 744
Роман Бебех: «Матч «Динамо» - «Шахтар» може відкинути когось з гонки за золото»  | 19-27
Журналіст телеканалу 2+2 Роман Бебех вважає, що нам потрібні зміни в чемпіонській історії УПЛ.

«На сьогоднішній день є три претенденти на золото. Дуже важливим буде матч, який відбудеться в середу ["Динамо"-"Шахтар"]. Він може відкинути когось із цієї гонки», - «Дуже хочеться змін у чемпіонської історії. У нас лише три чемпіона -"Таврія», «Динамо» і «Шахтар». Мені здається, якщо хтось не з цієї трійки стане чемпіоном, це вже буде велика перемога українського футболу», - написав Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.