«Можливо, це матч сезону - з Києвом, вдома, при своїх уболівальниках. Програли «Шахтарю», тому зараз при рідних трибунах повинні дати бій «Динамо». Якщо будемо грати у свою гру, обов'язково буде результат», - сказав Голодюк.
Олег Голодюк: «Повинні дати бій «Динамо»
Півзахисник львівських «Карпат» Олег Голодюк дав коментар телеканалу ZIK з приводу майбутнього матчу проти київського «Динамо».