Фред проти «Динамо» не зіграє

Динамо Київ 13 Квітня, 05:09 961
Фред проти «Динамо» не зіграє  | 19-27
В матчі «гірників» з «біло-синіми» не зможе зіграти один основних півзахисників донецької команди бразилець Фред.

В матчі з «ворсклянами» бразилець отримав четверту жовтку картку, тому пропустить наступний поєдинок перенесеного 19-го туру «Динамо» - «Шахтар».

В стані «Динамо» дискваліфікованих немає.

Нагадаємо, матч відбудеться 16 квітня о 20:00.