Ленс: «Коли гуляю по Києву, то бачу обгорілі будівлі, розбиті машини та барикади»

Динамо Київ 13 Квітня, 16:02 3196
Ленс: «Коли гуляю по Києву, то бачу обгорілі будівлі, розбиті машини та барикади»   | 19-27
Джермейн Ленс дав інтерв'ю офіційному сайту рідного для себе клубу «Аз» Алкмаар.

Джермейн Ленс дав інтерв'ю офіційному сайту рідного для себе клубу «Аз» Алкмаар.

Щодо травми Гусєва: Це було досить страшно. Олег повинен бути щасливий, що на полі була людина, яка знала, що робити в такій ситуації. Зараз Гусєв знову тренується.

Про ситуацію в Україні: Все потихеньку повертається в нормальне русло, хоча багато хто до цих пір згадує про ті трагічні події. Коли я гуляю по місту, то бачу обгорілі будівлі, розбиті машини і великі барикади з шин і дерева. Сумне видовище. Чи торкнулося це мене? Ні, тому що ми були в цей час на зборах в Іспанії. Щоправда, відновлення чемпіонату через це перенесли на два тижні.

Щодо ЧС-2014: Зараз я добре виступаю за «Динамо», правда, хотілося б більше забивати і віддавати гольових передач. Але я очікую, що поїду на чемпіонат світу і з нетерпінням чекаю літа. Можливо, у нас і не найкращий підбір гравців, але Ван Галь вміє створювати сильні команди.