- Який зараз стан здоров'я Олега Гусєва?
- Я думаю, що нормальний. Розмовляв з ним перед грою з «Карпатами», він сказав, що трошки поболює шия. Думаю, до «Шахтаря» вже буде готовий. Можна сказати, що він вже на 80% здоровий.
- Щодо Рибки.
- Чого звинувачувати людину? Можна звинуватити того, хто не забив, допустимо, пенальті або у порожні ворота не попав. Це та ж помилка буде. Чого звинувачувати? Він сам розуміє, що помилився.
- Ви втратили такий шанс, «Шахтар» програв, могли наблизитися до них.
- Що зробиш... Хтось втрачає, а хтось - знаходить. Бачите, що очки, як виявилося, губляться не тільки в матчах з великими командами. «Шахтар» програв «Ворсклі», ми з «Карпатами» два очка втратили.
- Кого чекаєте з травмованих до матчу з «Шахтарем»?
- Можу сказати, що до матчу з «Шахтарем» повернуться Беланда і Вукоєвич, у яких була дискваліфікація. Щодо травмованих поки під питанням.
- Скажіть, чому зараз не грає Безус? Він потрапив в «Динамо» і досить рідко з'являється у складі.
- Це вибір тренера. Людина повинна чекати свого шансу. Безус спочатку перейшов до нас з «Ворскли», а потім у нього були певні проблеми зі здоров'ям. У нас тут конкуренція велика, це вам не «Ворскла». Тому потрібно чекати свого шансу.
- У вас був конфлікт з Беланда, він вже вичерпаний?
- Я думаю, що людина завжди незадоволена, якщо її міняють. Це цілком нормальна і робоча обстановка.
- Матч з «Шахтарем» буде вирішальним?
- Думаю, так.
- Спрогнозуєте результат?
- Ні. Я не люблю загадувати наперед.