Подробиці травми і трансферні чутки у інтерв'ю Євгена Хачеріді програмі «Профутбол».
- Я думаю, що «Динамо» з кожною грою додає і грає все краще і краще. Та ж гра з «Металістом», за рахунку 2:2 ми додали і забили два голи. Так що, я думаю, що з кожною грою ми набираємо.
- Який зараз звичайний день Євгена Хачеріді?
- Я вранці їду на базу о десятій, одинадцятій. До двох, пів на третю тренажерний зал, відновлення, фізіотерапія.
- Розкажіть про характер вашої травми.
- Під коліном м'яз тріснув або порвався. Я заліковую.
- Денис Гармаш боявся використовувати милиці, коли був травмованим.
- У мене такого немає. Мені з кожним днем все краще і краще стає. Як тільки відчую, що вже не буде нічого боліти, почну бігати і працювати з м'ячем.
- Лікарі дають якісь прогнози, що кажуть?
- Поки нічого не говорять. Не біжать поперед поїзда.
- Ви як себе почуваєте?
- У мене є ще якісь болі. Набагато краще вже.
- Казали, що ви пропустите три тижні, а зараз вже четвертий пішов...
- У суботу буде вже четвертий тиждень. З «Шахтарем» теж, напевно, пропущу гру. Зараз Селін відновився і може спокійно грати на моїй позиції, Сидорчук на зборах грав центрального захисника. Так що, я думаю, у тренера вибір буде.
- Є розмови, тебе хочуть побачити в Італії, знаєш щось про це?
- Ні, розкажіть.
- Кажуть, «Наполі» тобою цікавиться. Ти готовий покинути «Динамо»?
- Це ж розмови. Мені важко сказати. Буде офіційна пропозиція, будемо розмовляти. Я навіть цього не знав.