Ніби, каталонці вже три роки намагаються організувати «товарняк» з українцями. У ФФУ є лист з пропозицією зіграти 21 чи 22 травня.
За інформацією «Профутболу», такого листа немає ні у Федерації, ні у природі взагалі. Каталонці їм повідомили, що не відправляли такого листа взагалі.