Україна – Каталонія: бути чи не бути?

Динамо Київ 14 Квітня, 05:59 744
Україна – Каталонія: бути чи не бути?   | 19-27
ФФУ та «Профутбол» дають суперечливу інформацію з приводу можливого товариського матчу українців з каталонцями.

Ніби, каталонці вже три роки намагаються організувати «товарняк» з українцями. У ФФУ є лист з пропозицією зіграти 21 чи 22 травня.

За інформацією «Профутболу», такого листа немає ні у Федерації, ні у природі взагалі. Каталонці їм повідомили, що не відправляли такого листа взагалі.