- Женя, як справи футбольні?
- Якщо говорити про кар'єру, то в січні поточного року я прийняв рішення поставити крапку у своїй професійній кар'єрі. Але, думаю, що залишуся у футболі, тому продовжую співпрацювати із ФІФПро (профспілка футболістів) і продовжую вчитися за спеціалізацією «маркетолог».
- Освіту отримуєш в Голландії?
- Так. Я живу в Амстердамі і тут же отримую свою нову спеціальність в коледжі Йохана Кройфа.
- За перипетіями українського чемпіонату стежиш?
- Так! Потрібно визнати, що в цьому чемпіонаті, як ніколи, досить гостра конкуренція в боротьбі за «золото». Три команди реально можуть стати чемпіонами України.
- Якій з них віддаси перевагу?
- Підопічним іспанця Рамоса. «Дніпро» - красені! Дніпропетровці в цьому сезоні демонструють хороший футбол і цілком можуть поборотися за чемпіонство. Сподіваюся, що вони зуміють зберегти бойовий дух. Що стосується «Шахтаря», то донеччани не показують навесні тієї гри, яку ми звикли бачити. Вони не біжать, мало руху. Це було помітно і в останньому матчі проти «Ворскли».
- А що скажеш про «Динамо» і «Металіст»?
- Команді Олега Блохіна не вистачає стабільності, а харків'яни після кадрових пертурбацій у всіх ланках свого футбольного клубу постали абсолютно іншою командою. Ще шкода, що і в «Чорноморці» відбувся відтік легіонерів, що негативно позначилося на результатах команди у весняній частині сезону.
- Що можеш сказати про нинішню ситуацію в Україні?
- Як ти знаєш, я виріс і народився в Донецькій області, і те, що зараз відбувається у мене на Батьківщині, я з болем у серці сприймаю. У мене на Донеччині залишилося багато родичів і друзів. Можу тільки побажати, щоб ситуація на Південному Сході України вирішилася шляхом мирних переговорів у форматі «чотирьох» - України, Росії, представників європейських країн і США. Своїй країні бажаю тільки найкращого, бути самодостатньою і цілісною державою.
- В Україну не думаєш приїхати?
- Планую. Якщо все складеться, то в кінці квітня.