Ведучий телепередачі «ПроФутбол» Ігор Циганик висловив надію не те, що судді не вплинуть та не зіпсують «Українське класико» - «Динамо» - «Шахтар», а також прокоментував суддівство Юрія Вакса в матчі «Ворскла» - «Шахтар».
«Найголовніше, щоб це свято не було зіпсоване. Ми знаємо приклади, коли в іграх «Динамо» — «Шахтар» біли різні суддівські моменти. Ось матч «Ворскла» — «Шахтар» судив Вакс, і я можу сказати, що він відсудив, напевне, найкращий матч в своїй кар’єрі. Абсолютно спокійно й зваженно. Вміють таки в нас судити. Бажаємо Анатолію Абдулі успіхів (Головний суддя центрального матчу 19 тура – «Динамо» - «Шахтар»)», — цитує Циганика Шахта.org.