Анатолій Попов: «Історія з м`ячами нагнітається»

Футбол України 15 Квітня, 06:32 702
Анатолій Попов: «Історія з м`ячами нагнітається»   | 19-27
Віце-президент ФФУ розповів про ситуацію з непридатними м'ячами, котрі були закуплені федерацією.

Віце-президент ФФУ розповів про ситуацію з непридатними м'ячами, котрі були закуплені федерацією.

«Вся ця історія спеціально нагнітається, - повідав Попов. - Я нашого з Коньковим мораторію на висловлювання і критику на адресу колег, який був прийнятий після Виконкому, не порушував, не порушую і не буду порушувати. Ті претензії по моєї діяльності, які мені пред'явив комітет з етики та чесної гри, не відповідають дійсності. Це якщо вже не говорити про їх форму, тому що все, що там відбувалося, за формою взагалі не витримує критики. Якщо говорити по суті, то всі ці події були до відому Виконкому».

«Друге. Що стосується ситуації по м'ячам - це якраз і є те порушення мораторію. Ці м'ячі не перший раз мусуються в різних ЗМІ. Вся ця інформаційна програма має цільове призначення. Я можу сказати єдине: всі питання по м'ячах, всі документи і вся інформація будуть мною викладені в повному обсязі, якщо цього вимагатиме аудиторська компанія. я готовий це зробити. Якщо цього не буде потрібно, я все одно це викладу по завершенню аудиту. Мені буде потрібно називати імена, дії окремих осіб».

«Чи буде виноситися на наступний Виконком питання по м'ячах? Ні. По-перше, хто буде виносити? Тільки якщо хто-небудь побажає, щоб на наступний Виконком це питання було винесено. Я не думаю, що наступний Виконком буде раніше, ніж кінець аудиту, і я не бачу сенсу, чесно кажучи, проводити раніше Виконком, ніж аудит саме з такого роду питань. Не бачу необхідності і логіки проведення Виконкому, щоб розібратися по м'ячах, по діям, пов'язаних з пропозицією Комітету з етики та чесної гри з ними».

«Буде аудит, він покаже або не покаже будь-які рішення з боку окремих керівників Федерації. І все одно підсумком цього аудиту буде Виконавчий комітет, де можна буде всі супутні питання підняти і детально розглянути. Якщо хтось хоче це зробити перед аудитом, то я це не сприймаю інакше як інформаційний привід для того, щоб відволікти громадськість від аудиту», - підсумував Анатолій Попов.