Найпізніше перервав відпочинок «Шахтар», найраніше з відпустки вийшла «Ворскла» – шість днів тому. Взагалі середина січня є традиційним для нашого футболу часом для виходу з відпустки. Принаймні така тенденція встановилася за останні десятиліття-півтора.