Проаналізуємо, за що ж виносив покарання у вигляді дев'яти жовтих карток харківський арбітр.
«Динамо»
- 36-я хвилина. Браун Ідейє, зупинив просування Ракицького, який змістився в центр поля з лівого флангу;
- 46-я хвилина. Андрій Ярмоленко затримав руками Вілліана, який мчав до штрафного «біло-синіх»;
- 76-я хвилина. Даніло Сілва зупинив м'яч рукою в центрі поля;
- 84-я хвилина. Денис Гармаш зніс Фернандіньо на половині поля «Шахтаря»;
- 85-я хвилина. Велозу корпусом збив з ніг все того ж Фернандіньо;
- 90-я хвилина. Бетао на правому фланзі довго не давав «гірникам» ввести м'яч у гру;
«Шахтар»
- 52-я хвилина. Мхітарян сфолив на Гармаші;
- 72-я хвилина. Фернандіньо отримав «гірчичник»за те, що кілька разів виштовхнув з «стінки» Олега Гусєва;
- 83-я хвилина. Рац небезпечно зіграв проти Артема Мілевського.
Висновки: У першому таймі Абдула не поспішав виносити покарання, даючи грати, показавши необов'язкову жовту картку зовсім не захисникам і опорникам, а нападнику динамівців Брауну, який необережно зіграв проти Ракицького.
У другій половині гри, судячи з усього, у міру того, як втомлювалися футболісти, всі їх недбалі дії (гра рукою, затримка часу, виштовхування з «стінки», небезпечна гра) тут же помічалися арбітром у вигляді «гірчичників», яких він виписав відразу шість в останні 20 хвилин зустрічі.
Абдула відчуває дух гри, не ускладнює матч зайвими свистками, але гранично суворий до футболістів, які здійснюють невимушені помилки.