Ультрас донецького «Шахтаря» приїдуть до Києва на завтрашній матч чемпіонату проти «Динамо»
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ та ФК «Шахтар».
«Масового, як раніше, виїзду (вболівальників) на гру в Київ не буде. Цього разу клуб не займався організацією поїздки своїх фанів до столиці. Бажаючі підтримати свою команду будуть добиратися з Донецька і області своїм ходом. Орієнтовно їх кількість становитиме 300-400 осіб. У касах «Донбас Арени» триває продаж квитків на майбутній матч», - уточнило джерело.
Раніше повідомлялося, що міліція засекретила інформацію про забезпечення безпеки на матчі «Динамо» - «Шахтар». Поєдинок відбудеться завтра о 20:00.