Сьогодні весь світ вшановує 96 жертв тисняви на стадіоні «Хіллсборо».
Під час півфіналу Кубка Англії 1989 року між командами «Ноттінгем Форест» та «Ліверпуль» на стадіоні «Хіллсборо» загинуло 96 вболівальників клубу з Мерсисайду. Після цієї трагедії на стадіоні «Енфілд Роуд» встановили меморіал загиблим. І кожного року - 15 квітня - на домашній арені «Ліверпуля» проходить меморіальна служба у пам'ять про жертв на «Хіллсборо». У ній беруть участь гравці та керівництво клубу. Окрім того, останнє намагається зробити все можливе, щоб ні основна, ні резервна, ні молодіжна команди клубу не грали в цей день.