Фанату мінського «Динамо» дали три доби за лозунг «Слава Україні!»

Світовий футбол 15 Квітня, 21:17 1178
Фанату мінського «Динамо» дали три доби за лозунг «Слава Україні!»     | 19-27
На матчі «Шахтар» - «Динамо» Мінськ, який відбувся 11 квітня, стався черговий інцидент між футбольними фанатами та співробітниками ОМОНу

.

У середині першого тайму на секторі мінського «Динамо» розпочалася перекличка «Слава Україні! - Героям Слава!», на яку тут же відреагували представники ОМОНу, стягнувши додаткові сили до сектору і висловивши своє негативне ставлення до даного заряду.

Після гри співробітники ОМОНу забрали одного з тих, хто почав перекличку «Слава Україні! - Героям Слава!», за нього тут же заступилося пару фанатів мінського «Динамо». Як підсумок - трьох учасників даного інциденту забрали у відділенні міліції. Склавши при цьому на кожного по два протоколи: «хуліганка» і опір при затриманні. Людині, яка заряджала перекличку «Слава Україні! - Героям Слава!», дали три доби і 3,5 мільйона рублів штрафу (близько 350 доларів США). Іншим учасникам інциденту загрожують штрафи не менше 3 мільйонів (300 доларів).