Порядок під час матчу «Динамо» - «Шахтар» охоронятимуть близько тисячі міліціонерів

Динамо Київ 15 Квітня, 22:18 1124
Порядок під час матчу «Динамо» - «Шахтар» охоронятимуть близько тисячі міліціонерів  | 19-27
У міліції повідомили, що порядок забезпечать 800-900 співробітників правоохоронних органів

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу МВС.

16 квітня 2014 року на столичному НСК «Олімпійський» буде проведено футбольний матч чемпіонату України між командами Прем’єр-ліги «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк).

Під час цього заходу для охорони громадського порядку буде задіяно близько 800-900 працівників органів внутрішніх справ. Правоохоронці будуть нести службу на прилеглій до НСК території, а також в центральній частині міста.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту і пішоходів, а також вільного пересування вболівальників до спортивного комплексу, Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням не залишати транспорт з порушенням правил, а також не паркувати автомобілі на тротуарах прилеглих до стадіону вулиць.

Київські правоохоронці закликають вболівальників поводитися цивілізовано, ставитися одне до одного толерантно, не порушувати громадський порядок та сприяти працівникам міліції у виконанні їх функцій по охороні правопорядку.