Сергій Ребров: «Цікаво проводити час у футболі, а не сидіти вдома перед телевізором»

Динамо Київ 16 Квітня, 04:01 1171
Сергій Ребров: «Цікаво проводити час у футболі, а не сидіти вдома перед телевізором»   | 19-27
Команда телеканалу «Футбол» зіграла товариський поєдинок з командою зірок шоу-бізнесу «Маестро».

Тренер «Динамо» Київ, колишній гравець Сергій Ребров вийшов на заміну в другому таймі, замінивши коментатора Олександра Михайлюка, котрий травмувався. Ребров забив один гол. Команда каналу «Футбол» програла з рахунком – 3:10.

Ребров поділився враженнями від поєдинку:

«Будь-якому футболістові, на якому рівні він би не грав, цікаво проводити час у футболі, а не сидіти вдома перед телевізором. Я вже теж не професійний футболіст. Мені цікаво побігати для себе і поспілкуватися з людьми», - сказав Ребров телеканалу «Футбол».