Лукман Аруна обговорив з Ігорем Суркісом можливість залишити київське «Динамо».
Швидше за все, в найближче міжсезоння нігерійський півзахисник Лукман Аруна покине київське «Динамо». У африканця склалися далеко не теплі відносини з Олегом Блохіним, в основний склад він потрапляє аж ніяк не завжди і перспектив в Києві для себе не бачить . Лякає Лукмана і напружена обстановка в Україні.
За неофіційною інформацією, Аруна вже звернувся до Ігоря Суркіса з проханням посприяти майбутньому трансферу. На даний момент в послугах нігерійського хавбека зацікавлена "Севілья», чиє керівництво веде переговори з представниками футболіста. Якщо їм вдасться домовитися, «Біла Андалусія « вступить в безпосередній контакт з «Динамо».