Рух транспорту в день гри «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 16 Квітня, 08:08 1112
Рух транспорту в день гри «Динамо» - «Шахтар»  | 19-27
Шановні вболівальники та гості НСК «Олімпійський»!

16 квітня, у день матчу «Динамо» (Київ) - «Шахтар» (Донецьк), Дирекція КП «Київський метрополітен» для безпеки пасажирів традиційно обмежить роботу найближчих до стадіону станцій метро.

За годину до початку матчу, о 19:00 на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

З 19:00 станція метро «Палац Спорту» буде закрита на вихід пасажирів і працюватиме лише як пересадочна з лінії на лінію. Станція «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід. Також, в залежності від пасажиропотоку, після завершення матчу на цих станціях і на станції «Площа Льва Толстого» може діяти обмеження на вхід пасажирів.

Просимо відповідно скоригувати свій маршрут і приходити на стадіон заздалегідь.

Ворота національного спорткомплексу відкриваються для глядачів за 2 години до початку матчу, о 18:00.