Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на matchday.com.ua поділився думкою стосовно висловлювань Мірчи Лучаску, а також прокоментував нинішню гру дніпропетровського «Дніпра»:
- Я не хочу обговорювати матч «Дніпро»- «Волинь». Я вважаю, що не стільки «Дніпро» нині хороший (хоча він дійсно дуже непоганий), скільки ослабли його конкуренти. Рік тому він був приблизно на тому ж рівні, а зараз просто «Шахтар» і «Металіст» відвалили.
- Тренерські витівки на порожньому або напівпорожньому місці - це пісня, це оживляж, це привід для цитування. Гірше, коли є реальні приводи для скандалу... Взагалі, коли Луческу висловлюється в сторону суддів, це дуже погана ознака для «Шахтаря» і дуже хороша для його конкурентів.