Капітан «Шахтаря» - про матч з «Динамо».
- У Полтаві втратили дуже важливі очки. - Тепер ситуація проста: якщо не виграємо в Києві, шансів на чемпіонство практично не залишиться. На НСК «Олімпійський» нас влаштує тільки перемога. Останні три роки ми не програвали «Динамо», і добре б продовжити цю серію. А також дати зрозуміти суперникам, що невдача в Полтаві не вибила «Шахтар» з колії.
- Можливо, команду вибила з колії складна ситуація в країні?
- Ні. З цими подіями наша гра з «Ворсклою» ніяк не пов'язана, бо перед цим ми провели дуже хороший матч у Харкові. Причину полтавської поразки потрібно шукати в області психології: перший тайм відіграли нормально, а в другому не були схожі на самих себе.
- Що скажете про «Динамо»?
- Команда помітно виросла за останній час. Набирає обертів. Сподіваюся, вийде справжнє українське «класико», яке сподобається глядачам, - цитує футболста «СЕ».