Про це виданню «БалтІнфо» повідомив президент ФК «Іжорец-ІНКОН» Олексій Ільюшкін. «Деякі проблеми виникли через останні події в Україні. Ми хотіли, щоб приїхали і ветерани київського «Динамо», щоб взяти участь у ветеранському матчі. Спочатку вони дали підтвердження, але потім відмовилися», - повідомив Ільюшкін.
«Замість них у матчі ветеранів зіграють ветерани московського «Спартака». Також функціонер додав, що гравцям заборонив їхати до Росії саме Ігор Суркіс.