«Динамо» - «Шахтар» - 0:2. ВІДЕО

Динамо Київ 16 Квітня, 19:10 1140
«Динамо» - «Шахтар» - 0:2. ВІДЕО     | 19-27
В матчі 19-го туру української Прем’єр-ліги київське «Динамо» вдома поступилося донецькому «Шахтареві» з рахунком 0:2.

Всю справу було вирішено ще в першому таймі. Гра у два форварда, - Блохін випустив в пару до Мбокані Брауна Ідейє нічого не змінила. І конголезець, і нігерієць мали свої шанси забити, але помилки першого тайму залишили остаточні 0:2 на табло «Олімпійського». Гра не обійшлася без зіткнень, напруги, грубої гри та затримувань часу, але її результат зовсім не втішає вболівальників «біло-синіх».

Матч урочисто розпочався з гімну України, котрий виконали вболівальники та футболісти.

«Гірники» спромоглися на швидкий гол: відзначився Адріано вже на 10-ій хвилині.

Через 15-хвилин той же Адріано зробив дубль:

Другий тайм пройшов за обопільної боротьби, проте жодній із команд не вдалося забити. Дубль Адріано приніс команді з Донецька перемогу, а киянам - третє місце в турнірній таблиці.

Огляд матчу:

Стартові склади команд: