Двох українських гравців не пустили в Ізраїль - вони летіли за запрошенням «Бней-Сахнін»

Футбол України 25 Січня, 20:46 1160
Двох українських гравців не пустили в Ізраїль - вони летіли за запрошенням «Бней-Сахнін» | 19-27
Ізраїльскі прикордонники затримали двох українських футболістів, оскільки ті не назвали причини в'їзду.

Двоє українських футболістів намагались в'їхати на територію Ізраїлю по запрошенню клубу «Бней-Сахнін», повідомляє новинна служба корпорації Кан. Імена не зазначаються.

У Твіттері новинної служби повідомляється, що гравцям було відмовлено у в'їзді через те, що вони не назвали причину. Спочатку вони говорили, що прилетіли в статусі туристів, але потім виявилось, що вони прагнуть отримати місце в складі футбольної команди.

У ситуацію намагались втрутитись Футбольна асоціація та арабський депутат Кнессета Ахмат Тібі, але після розмови з прикордонною службою вони погодились, що заборона на в'їзд була справедливою.