«У мене лише 2 слова. Мені сказали, що я йду у відставку. Всім спасибі! Всі запитання - до президента клубу»
На цьому прес-конференція Олега Володимировича була завершена.
«У мене лише 2 слова. Мені сказали, що я йду у відставку. Всім спасибі! Всі запитання - до президента клубу»
На цьому прес-конференція Олега Володимировича була завершена.