Дьємерсі Мбокані: «Є деякі пропозиції щодо продовження моєї кар`єри»

Динамо Київ 16 Квітня, 20:32 2241
Дьємерсі Мбокані: «Є деякі пропозиції щодо продовження моєї кар`єри»     | 19-27
Нападник київського «Динамо» поділився враженнями від матчу проти «Шахтаря» і відповів на питання щодо свого подальшого перебування у київському клубі.

Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані в інтерв`ю програмі «Профутбол» на каналі 2+2 поділився враженнями від матчу своєї команди проти донецького «Шахтаря» і відповів на питання щодо свого подальшого перебування у київському клубі.

- Дьємерсі, що ви можете сказати з приводу програшу «Шахтарю»?
- Це був достатньо складний матч. «Шахтар» використав свої два моменти, забив нам два голи. Будемо працювати над цими помилками на тренуваннях.

- У вас на сьогоднішній матч із «Шахтарем» був план на гру? Бо ми якоїсь організованої гри «Динамо» так і не побачили.
- Це запитання більше не до гравців, а до тренера, тому що ми виконуємо ту тактику, яку дає головний тренер.

- Який настрій в команді? Даріо Срна сказав, що «Динамо» вибуває із чемпіонської гонки. Що ви на це скажете?
- Так, дійсно, від першого місця відстань достатньо велика – вже сім очок, тим паче в кінці сезону. Тому, будемо боротися за друге та третє місця.

- Ви залишаєтеся в «Динамо» на наступний сезон? Бо в пресі вас кудись весь час відправляють..
- Будемо дивитися. Є деякі пропозиції щодо продовження моєї кар`єри, які можна буде обговорити з президентом клубу. Якщо якийсь великий клуб запропонує мені щось, то чому б і ні?..