Ілсіньо: «І ми, і «Динамо» показали гарний футбол»

Футбол України 16 Квітня, 21:36 830
Ілсіньо: «І ми, і «Динамо» показали гарний футбол»   | 19-27
Бразильський півзахисник «оранжево-чорних» - про поєдинок у Києві.



- Не помилюся, якщо скажу: «класико» вдалося?
- Безсумнівно! Як звичайно, це був дуже важкий матч. Тепер у нас ще більше впевненості в тому, що ми виграємо чемпіонат. Ми провели чудовий перший тайм, другий - більш спокійно.

- Швидкий гол додав впевненості?
- Так, вже після першого гола чітко знали, що переможемо. Сьогодні ми показали, що таке «Шахтар», продемонстрували наш найкращий футбол.

- «Динамо» чимось здивувало?
- Ні, це було звичайне «класико» між двома найсильнішими командами. У футболі найголовніше - повага до суперника. Сьогодні і ми, і «Динамо» показали гарний футбол.